Projekt garáže
Projekt garáže
Projekt garáže
úvod     půdorys    info
Moderní garáž
Jednoduchá garáž se samostatným vstupem zboku, která se hodí k většině moderních bungalovů. Projekt dodáváme, v případě zájmu, také ve verzi s plochou střechou.
Dispozice
V zadní části garáže je navržen úložný prostor než 3,6 m dlouhý regál určený na odkládání nářadí a zahradních pomůcek. Garáž má samostatné dveře z exteriéru, pro případ poruchy garážových vrat. Stěny jsou navrženy jako zděné o tloušťce 200 mm. Krov je navržen jako vazníkový.

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo. Obvodové stěny jsou zateplené minerální vlnou tl. 80mm. Krov je vazníkový.

Architektonické řešení
Materiály a barevné řešení lze jednoduše upravit podle přání. Garáž je řešena kombinací bílé omítky s betonovou střešní krytinou hnědé barvy, okna a dveře jsou navrženy plastové v hnědé barvě.
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb. Zrcadlená verze garáže je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt garáže - Půdorys
Projekt garáže - Půdorys - Zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
19,20 m2
Zastavěná plocha
24,66 m2
Maximální výška střechy
3 395 mm
Sklon střechy
16°
Počet pokojů
-
Vnější rozměry
3,76 m x 6,56 m
Orientační cena materiálů s DPH
210 000 Kč
Orientační cena stavby na klíč s DPH
500 000 Kč
Cena projektu
6 500 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu garáže nabízíme projekt osazení garáže na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si půdorys v pdf formátu
Projekt garáže - Půdorys
2D pohledy
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977