Projekt bungalovu i106
Projekt bungalovu i106
Projekt rodinného domu i106
úvod     půdorys    info
Moderní 4-pokojový bungalov vhodný na velmi úzké pozemky
Energeticky úsporný bungalov vhodný i na velmi úzké pozemky, již od 12,5 m (při odstupu 2 a 3,5 m)
Dispozice
Vchod do domu je chráněn před povětrnostními vlivy menší stříškou. V zádveří domu se nachází odkládací prostor a toaleta, v níž se nachází kotel a pračka. Za zádveřím se nachází prostorná denní část domu. Samotná kuchyň poskytuje přes 6 běžných metrů kuchyňské linky, v jejímž rámci je myšleno na odkládací prostor. Kromě toho je z kuchyně přístupná spíž, kde je množství odkládacího prostoru ve formě regálů. Obývací pokoj je spojen s jídelnou a kuchyní, prostor zpříjemňuje krb i prosvětlení velkou zasklenou stěnou od terasy. Mezi obývacím pokojem a kuchyní se nachází jídelní část s prostorem na stůl, kolem kterého je dostatek místa i v případě velké rodinné oslavy. Celý prostor denní části má zvýšený strop s přiznanými trámy. Z obývacího pokoje a jídelní části se přechází do noční části domu, která je oddělena nosnou stěnou pro vyšší míru soukromí. V noční části se nachází ložnice rodičů i dva dětské pokoje se společnou koupelnou. Všechny pokoje jsou orientovány do zahrady, se kterou je spojuje překrytá terasa. V koupelně je navržen sprchový kout i vana a rovněž je myšleno na dvě umyvadla spolu s WC a odkládacím prostorem ve formě vysoké skříňky. V domě je myšleno i na dostatek odkládacího prostoru - v zádveří je umístěna vestavěná skříň o délce 1,75m a v každém pokoji je prostor na vestavěnou skříň. Tento dům však nabízí největší množství odkládacího prostoru v komunikační části domu - podél chodby - celkově 7m. Krytá terasa není součástí projektu

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo.
Krov je tradiční tesařský - v části nad obývacím pokojem a kuchyní je strop vysoký otevřený s přiznanými kleštinami. Vytápění je podlahové.

Architektonické řešení
Dům je řešen kombinací bílé omítky a obkladu.
Střešní krytina je navržena plechová / betonová - šedé barvy, okna jsou plastová / hliníkové v antracitové barvě rámů.
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb.
Zrcadlená verze domu je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt domu i106 - Půdorys
Projekt domui i106 - Půdorys - Zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
105,84 m2
Zastavěná plocha
134,64 m2
Maximální výška střechy
4 900 mm
Sklon střechy
25°
Počet pokojů
4
Vnější rozměry
7,05 m x 19,05 m
Energetická třída
Dům s téměř nulovou spotřebou
4 090 000 Kč
34 000 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu rodinného domu nabízíme projekt osazení domu na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu i106 - Základní informace
Stáhněte si půdorys
Projekt rodinného domu i106 - Půdorys
2D pohledy
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977