Projekt bungalovu i116
Projekt bungalovu i116
Projekt rodinného domu i116
úvod     půdorys    info
Moderní 4-pokojový bungalov s velkou kuchyní
Energeticky úsporný bungalov vhodný i na velmi úzké pozemky, již od 12,5 m (při odstupu 2 a 3,5 m)
Dispozice
Vchod do domu je navržen z boční strany a je chráněn před povětrnostními vlivy menší stříškou. V zádveří domu se nachází odkládací prostor a toaleta, v níž se nachází kotel a pračka. Za zádveřím se nachází prostorná denní část domu. Samotná kuchyň poskytuje nadstandardních 7,5 běžných metrů kuchyňské linky, v jejímž rámci je myšleno na odkládací prostor. Kromě toho je z kuchyně přístupná spíž, kde je množství odkládacího prostoru ve formě regálů. Obývák je spojena s jídelnou a kuchyní, prostor zpříjemňuje krb i prosvětlení velkou zasklenou stěnou od terasy. Mezi obývákem a kuchyní se nachází jídelní část s prostorem na stůl, kolem kterého je dostatek místa i v případě velké rodinné oslavy. Pokud máte méně času a chcete si dát rychlé snídani nebo večeři, můžete využít barové sezení. Celý prostor obývacího pokoje má zvýšený šikmý strop kopírující tvar střechy. Z obývacího pokoje a jídelní části se přechází do ložnice rodičů. Ložnice má předsíň s vestavěnou skříní a vlastní koupelnu, kterou je možné upravit na šatník. Z ložnice rodičů je přístup přímo na terasu. Další dvě ložnice - dětské pokoje (o stejné velikosti, aby si děti nazávideli :-) se nacházejí v přední části domu spolu se společnou koupelnou. Pro vyšší míru soukromí je tato část domu oddělená od obývacího pokoje samostatnými dveřmi, což zabrání přenosu hluku z obývacího pokoje do dětských pokojů. V koupelně je navržen sprchový kout i vana a rovněž je myšleno na dvě umyvadla spolu s WC a odkládacím prostorem ve formě vysoké skříňky. V domě je myšleno i na dostatek odkládacího prostoru - v zádveří je umístěna vestavěná skříň o délce 2,65m a v každém pokoji je prostor na vestavěnou skříň.

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo.
Krov je tradiční tesařský s vysokým stropem v obývacím pokoji. Vytápění je podlahové.

Architektonické řešení
Povrchová úprava domu je řešena v bílé omítce v kombinaci s obkladem s dřevěným dekorem nebo varianta s cihlovým obkladem.
Střešní krytina je navržena plechová / betonová - šedé barvy, okna jsou plastová / hliníkové v antracitové barvě rámů.
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb.
Zrcadlená verze domu je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt domu i116 - Půdorys
Projekt domui i116 - Půdorys - Zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
116,52 m2
Zastavěná plocha
147,01 m2
Maximální výška střechy
5 690 mm
Sklon střechy
26°
Počet pokojů
4
Vnější rozměry
9,92 m x 14,82 m
Energetická třída
Dům s téměř nulovou spotřebou
4 520 000 Kč
34 000 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu rodinného domu nabízíme projekt osazení domu na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu i116 - Základní informace
Stáhněte si půdorys
Projekt rodinného domu i116 - Půdorys
2D pohledy
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977