Projekt bungalovu i96
Projekt bungalovu i96
Projekt rodinného domu i96
úvod     půdorys    info
4-pokojový bungalov na úzký pozemek
Energeticky úsporný bungalov se sedlovou střechou vhodný do tradiční starší zástavby rodinných domů na úzkých pozemcích
Dispozice
Vchod do domu je navržen z boční strany a je chráněn před povětrnostními vlivy menší stříškou. V zádveří domu se nachází odkládací prostor a toaleta, v níž se nachází kotel a pračka. Za zádveřím se nachází chodba, která rozděluje dům na denní a noční část. Samotná kuchyň poskytuje slušných 5,5 běžných metrů kuchyňské linky, v jejímž rámci je myšleno na odkládací prostor. Kromě toho je z kuchyně přístupná spíž, kde je množství odkládacího prostoru ve formě regálů. Obývák je spojen s jídelnou a kuchyní, prostor zpříjemňuje krb i prosvětlení velkou zasklenou stěnou od terasy. Mezi obývákem a kuchyní se nachází jídelní část s prostorem na stůl, kolem kterého je místo, i v případě menší rodinné oslavy. Celý prostor denní části má zvýšený strop s přiznanými trámy. Na pravo od vstupu, směrem do ulice, se nachází noční část domu se třemi ložnicemi a vlastní koupelnou. Ložnice rodičů má prostor na vestavěnou skříň jakož i pracovní nebo toaletní stolek. Další dvě ložnice - dětské pokoje jsou přístupné z chodby oproti ložnici rodičů. V obou pokojích je prostor na vestavěnou skříň. Pro vyšší míru soukromí je možné noční část domu oddělit od obývacího pokoje samostatnými dveřmi, což zabrání přenosu hluku z obývacího pokoje do dětských pokojů. V koupelně je navržen sprchový kout i vana a rovněž je myšleno na dvě umyvadla spolu s WC a odkládacím prostorem ve formě vysoké skříňky. V domě je myšleno i na dostatek odkládacího prostoru - v zádveří je umístěna vestavěná skříň o délce 2,7m a v každém pokoji je prostor na vestavěnou skříň.

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo.
Krov je tradiční tesařský s vysokým stropem v obývacím pokoji. Vytápění je podlahové.

Architektonické řešení
Povrchová úprava domu je řešena v kombinaci bílé a hnědé omítky.
Střešní krytina je navržena betonová - šedé barvy, okna jsou plastová / hliníkové v antracitové barvě rámů.
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb.
Zrcadlená verze domu je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt domu i96 - Půdorys
Projekt domui i96 - Půdorys - Zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
96,24 m2
Zastavěná plocha
124,44 m2
Maximální výška střechy
5 880 mm
Sklon střechy
35°
Počet pokojů
4
Vnější rozměry
7,67 m x 16,6 m
Energetická třída
Dům s téměř nulovou spotřebou
3 740 000 Kč
34 000 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu rodinného domu nabízíme projekt osazení domu na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu i96 - Základní informace
Stáhněte si půdorys
Projekt rodinného domu i96 - Půdorys
2D pohledy
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977