Projekt bungalovu L110
Projekt bungalovu L110
Projekt rodinného domu L110
úvod     půdorys    info
Moderný 4-pokojový bungalov ve tvaru písmene L
Bungalov L110 nabízí přibližně 110m2 podlahové plochy a čtyři prakticky řešené obytné místnosti. Tím, že dům nemá okna z obytných místností na bočních fasádách je vhodný na pozemky již od šířky 16,50 m.
Více obrázků z interiéru i exteriéru tohoto domu najdete na podstránce 3D prohlídka domu L110.
Dispozice
Ze strany ulice je vytvořeno příjemné závětří s odkládací plochou, které je částečně chráněno před špatným počasím. Za vstupem se nachází prostorné zádveří s dostatečným odkládacím prostorem ve formě vestavěné skříně, alternativně si tam můžete umístit zrcadlo se židlí a věšákem. Z předsíně je přístupný skladovací prostor v podkroví o celkové ploše 40m2 skrze stahovací schody. Půdorys domu je rozdělen na denní a noční čast co svyšuje míru soukromí obyvatel. V denní části je centrem obývací pokoj s krbem, který je spojen s kuchyní, jídelní částí i překrytou terasou. Kuchyně má přímý přístup na terasu a může být částečně oddělena od obývacího pokoje příčkou. Jídelní část je umístěna tak, aby z ní byl výhled i přístup do zahrady. Částečně zastřešená terasa je chráněna před nepříznivým počasím i tvarem domu. V noční části domu jsou tři ložnice s koupelnou a samostatným WC.

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo.
Krov je vazníkový a nachází se v něm odkládací prostor na sezónní věci. Vytápění je podlahové.

Architektonické řešení
Dům je řešen kombinací bílé omítky s lepeným kamenným obkladem béžové barvy.
Střešní krytina je navržena betonová - šedé barvy, okna jsou plastová v antracitové barvě rámů.
Interiér
V kuchyni, která je nadstandardně velká jsme vytvořili barové sezení a zároveň umístili jídelní stůl. Množství odkládacího prostoru je k dispozici nejen v zabudovaných kuchyňských skříňkách ale i ve spíži, která je hned po ruce. Krb je umístěn tak, aby byl viditelný z obývacího pokoje i z kuchyně a jídelny. Koupelna je řešena elegantním kamenným obkladem v kombinaci s omítkou. V pokojích je vždy na jedné stěně použitá tapeta se vzorem, díky které se místnost opticky prodlouží a oživí.
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb.
Zrcadlená verze domu je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt domu L110- Půdorys
Projekt domu L110 - Půdorys - Zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
114,48 m2
Zastavěná plocha (s krytou terasou)
151,00 m2 (159,65 m2)
Maximální výška střechy
5 065 mm
Sklon střechy
16°
Počet pokojů
4
Vnější rozměry
12,8 m x 13,7 m
Energetická třída
Dům s téměř nulovou spotřebou
4 440 000 Kč
34 000 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
3D prohlídka
Zažijte prostor tohoto domu přes video prohlídku nebo si ji celou stáhněte a projděte se jím sami formou počítačové hry - více info najdete na stránce 3D prohlídka domu L110.
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu rodinného domu nabízíme projekt osazení domu na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu L110 - Základní informace
Stáhněte si půdorys
Projekt rodinného domu L110 - Půdorys
360° prohlídka
Zažijte prostor tohoto domu přes 360 ° prohlídku. Jedná se prohlídku ze zvoleného místa, v jejímž rámci se víte volně otáčet a prohlížet si prostor kolem Vás.
Prohlídky dalších místností tohoto rodinnému domu najdete na naší Youtube stránce - Projekt domu L110 - Prohlídka 360°
Realizace domu
2D pohledy
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977