Projekt bungalovu L118
Projekt bungalovu L118
Projekt rodinného domu L118
úvod     půdorys    info
Moderní 4-pokojový bungalov s plochou střechou o velikosti 118 m2
Výhled z kuchyně na ulici a do zahrady, terasa krytá hmotou domu pro větší soukromí, velká ložnice rodičů se šatnou nabízejí pohodlné bydlení pro 4-člennou rodinu.
Dispozice
Ze zádveří je přístupné WC pro hosty a technická místnost, ve které se nachází kotel a pračka. Za zádveřím se nachází kuchyň, která je centrem domu - je z ní vidět na ulici i do zahrady, čímž toto místo poskytuje dobrý přehled o dění v domě. Samotná kuchyň poskytuje 7 běžných metrů kuchyňské linky a dodatečný odkládací prostor se nachází v přilehlé spíži. Mezi obývákem a kuchyní se nachází jídelní část s prostorem na stůl, kolem kterého je dostatek místa i v případě rodinné oslavy. Obývací pokoj je propojen s terasou velkými dveřmi a pro domácí pohodu ji doplňuje krb. Z obývacího pokoje se přechází do noční části domu, oddělené od denní části pro vyšší míru soukromí. V noční části se nachází ložnice rodičů s vlastním šatníkem a koupelnou jakož i dva dětské pokoje se společnou hlavní koupelnou. V koupelně je navržen sprchový kout i vana a rovněž je myšleno na dvě umyvadla spolu s WC a odkládacím prostorem ve formě vysoké skříňky. V domě je myšleno i na dostatek odkládacího prostoru - v zádveří je umístěna vestavěná skříň o délce 2,1m a v každém pokoji je prostor na vestavěnou skříň.

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo.
Vytápění je podlahové.

Architektonické řešení
Dům je řešen kombinací bílé omítky s lepeným obkladem imitujícím dřevo.
Střešní krytina je navržena povlaková z mPVC, okna jsou plastová v antracitové barvě rámů
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb.
Zrcadlená verze domu je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt domu L118 - Půdorys
Projekt domu L118 - Půdorys - Zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
117,96 m2
Zastavěná plocha
152,12 m2
Maximální výška střechy
3 830 mm
Sklon střechy
Počet pokojů
4
Vnější rozměry
14,65 m x 14,4 m
Energetická třída
Dům s téměř nulovou spotřebou
4 560 000 Kč
34 000 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu rodinného domu nabízíme projekt osazení domu na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu L118 - Základní informace
Stáhněte si půdorys
Projekt rodinného domu L118 - Půdorys
2D pohledy
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977