Projekt bungalovu O115
Projekt rodinného domu O115
úvod     půdorys    info
Praktický 4-pokojový bungalov s množstvím odkládacího prostoru
Stejná velikost dětských pokojů, šatník v ložnici rodičů jako společný sklad a technická místnost s prádelnou zajistí pohodlí a dostatek odkládacího prostoru pro celou rodinu.
Projekt domu - O115 - Pohled z ulice
Projekt domu - O115 - Pohled ze zahrady
Dispozice
Rodinný dům O115 má nadmíru prakticky řešenou dispozici. Půdorys je navržen bez jakýchkoli hluchých prostor, přičemž v domě se nachází nadprůměrně mnoho odkládacího prostoru. V zádveří je velká vestavěná skříň, uprostřed domu se nachází menší sklad a technická místnost s prádelnou. Kromě toho je v každém pokoji myšleno na minimálně 2,5 metru dlouhou vestavěnou skříň a v ložnici rodičů se nachází i vlastní šatník. Další odkládací prostor na lehčí sezónní věci se nachází v podkroví domu a je přístupný stahovacími schody z předsíně. Mezi další přednosti tohoto domu patří krytá terasa u obývacího pokoje, krb viditelný z jídelní i obývací části domu a kuchyň situována tak, abyste měli přehled o tom co se děje před domem i v denní části domu. Zvýšenou míru soukromí zase zajistí oddělení denní a noční části domu.

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo. Krov je vazníkový a nachází se v něm odkládací prostor na sezónní věci. Vytápění je podlahové.

Architektonické řešení
Dům je řešen kombinací bílé omítky s lepeným obkladem imitujícím dřevo. Střešní krytina je navržena betonová - sivejj barvy, okna jsou plastová v antracitové barvě rámů
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb. Zrcadlená verze domu je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt domu O115 - Půdorys
Projekt domu O115 - Půdorys - Zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
114,56 m2
Zastavěná plocha
144,06 m2
Maximální výška hřebene
5 980 mm
Sklon střechy
22°
Počet pokojů
4
Vnější rozměry
12,0 m x 10,77 m
Cena materiálů s DPH
1 340 000 Kč
Cena stavby na klíč s DPH
2 970 000 Kč
Cena projektu
28 990 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu rodinného domu nabízíme projekt osazení domu na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu O115 - Základní informace
Stáhněte si půdorys
Projekt rodinného domu O115 - Půdorys
2D pohledy
Bungalov O115 - Pohled z pravé strany
Bungalov O115 - Pohled z ulice
Bungalov O115 - Pohled z levé strany
Bungalov O115 - Pohled ze zahrady
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977