Projekt bungalovu O120
Projekt rodinného domu O120
úvod     půdorys    info
Praktický 4-pokojový bungalov o ploše 120m2
Projekt domu O120 nabízí ideální velikosti pokojů, dostatek úložných prostor i překrytou terasu, čímž dokonale splňuje nároky na bydlení dnešní doby.
Projekt domu - O120 - Pohled z ulice
Projekt domu - O120 - Pohled ze zahrady
Projekt domu - O120 - Interiér
Projekt domu - O120 - Interiér
Projekt domu O120 - Jídelna
Projekt domu O120 - Obývací pokoj
Projekt domu O120 - Dětský pokoj - rohový
Projekt domu O120 - Pokoj - Střední
Projekt domu O120 - Kuchyň
Projekt domu O120 - Ložnice rodičů
Projekt domu O120 - Obývací pokoj - Pohled směrem do kuchyně
Projekt domu O120 - Koupelna
Více obrázků z interiéru i exteriéru tohoto domu najdete na podstránce 3D prohlídka domu O120.
Dispozice
Vysoká míra soukromí obyvatel je zajištěna rozdělením dispozice na denní a noční část, kterou je možné oddělit i dveřmi. Srdce domu tvoří prostorný obývací pokoj s krbem. Je orientován do zahrady a zároveň je z něj pohodlně přístupná terasa domu. Na překrytou terasu se bez problémů vejde i jídelní stůl, takže rodinná oslava nebo grilovačka v zahradě není problém. Kuchyň je navržena tak, abyste z ní měli co nejlepší přehled o dění v domě, to znamená, že je zajištěn výhled do zahrady ale i na ulici a vstup do domu. Ke kuchyni přísluší praktický prostor spíže, který je přímo větratelný oknem. Samotnou kuchyni lze, v případě zájmu, snadno oddělit příčkou od obývacího pokoje. Odkládací prostor v domě je řešen většinou praktickými vestavěnými skříněmi v jednotlivých místnostech. Sezónní věci lze uložit v podkroví domu na ploše o velikosti 38m2, která je přístupná stahovacími schody z předsíně. Okna z pokojů orientovaných do zahrady Vám v případě zájmu změníme zdarma na klasické s parapetem. Tento oblíbený dům nabízíme i ve verzi s garáží pod označením bungalov O120G a ve verzi s plochou střechou pod označením bungalov O120P.

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo. Krov je vazníkový a nachází se v něm odkládací prostor na sezónní věci. Vytápění je podlahové.

Architektonické řešení
Dům je řešen kombinací bílé omítky s lepeným kamenným obkladem béžové barvy. Střešní krytina je navržena betonová - šedé barvy, okna jsou plastová v antracitové barvě rámů.
Interiér
V centru obývacího pokoje je zasazena krbová stěna s navrženým odkládacím prostorem ve formě polic a zabudovaných skříněk. Za pohovkou je umístěn velký rozkládací stůl pro 8 osob a v kuchyni jsme navrhli prostor i pro menší barový pult se sezením pro dvě osoby. Barevně je obývací pokoj řešen v odstínech dřeva v kombinaci s béžovými odstíny pohovky a žlutou barvou, která oživuje prostor.
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb. Zrcadlená verze domu je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt domu O120 - Půdorys
Projekt domu O120 - Půdorys - zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
120,12 m2
Zastavěná plocha
149,42 m2
Maximální výška hřebene
5 275 mm
Sklon střechy
16° nebo 22°
Počet pokojů
4
Vnější rozměry
13,5 m x 12,0 m
Cena materiálů s DPH
1 760 000 Kč
Cena stavby na klíč s DPH
3 110 000 Kč
Cena projektu
28 990 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
3D prohlídka
Zažijte prostor tohoto domu přes video prohlídku nebo si ji celou stáhněte a projděte se jím sami formou počítačové hry - více info najdete na stránce 3D prohlídka domu O120.
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu rodinného domu nabízíme projekt osazení domu na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu O120 - Základní informace
Stáhněte si půdorys
Projekt rodinného domu O120 - Půdorys
360° prohlídka
Zažijte prostor tohoto domu přes 360° prohlídku, v jejímž rámci se víte volně otáčet a prohlížet si prostor kolem Vás. Pro více informací navštivte náš Youtube kanál.

V tomto videu najdete následující místnosti v uvedeném čase:
Exteriér 0:00, Obývací pokoj 0:15, Kuchyň 0:45, Terasa 1:15, Pokoj střední 1:35, Pokoj rohový 1:55, Ložnice rodičů 2:15, Předsíň 2:35, Technická místnost 2:50
Realizace domu
Další informace ohledně výstavby jakož i fotografie zrealizovaných domů najdete na stránce Realizace domu O120
Bungalov O120 - Výstavba
Bungalov O120 - Výstavba
Bungalov O120 - Výstavba
Bungalov O120 - Výstavba
2D pohledy
Bungalov O120 - Pohled z pravé strany
Bungalov O120 - Pohled z ulice
Bungalov O120 - Pohled z levé strany
Bungalov O120 - Pohled ze zahrady
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977