Projekt bungalovu O120P
Projekt bungalovu O120P
Projekt rodinného domu O120P
úvod     půdorys    info
Moderní 4-pokojový bungalov s plochou střechou
Varianta oblíbeného bungalovu O120 s plochou střechou, která dodává domu modernější vzhled. Rodinnou pohodu zajistí prostorné místnosti jako i krytá terasa.
Do interiéru tohoto domu můžete nahlédnout na stránce bungalovu O120, který má stejnou dispozici, s výjimkou šikmé střechy.
Dispozice
Bungalov O120P je varianta s plochou střechou k oblíbenému domu O120. Za vstupem se tradičně nachází prostor na větší vestavěnou skříň. Obývací pokoj jsme navrhli tak, aby byl srdcem domu - uprostřed dispozice s prakticky umístěným krbem, jídelním stolem a přístupem na krytou terasu přes posuvné dveře. Kuchyň je vymyšlena tak, aby ste z ní měli dobrý přehled o dění nejen v obývacím pokoji, ale také v zahradě a na ulici, zároveň je esteticky mírně schovaná za hmotou krbu s technickou místností. Tímto zamezíte, aby Vám návštěvy viděli na pracovní nepořádek v kuchyni. Celý prostor denní části domu je navíc pohodlně křížem provětratelný. Pro lepší prosvětlení prostoru u jídelního stolu je možné, v případě zájmu, doplnit mezi kuchyň a obývací pokoj další okno. Noční část domu je tvořena třemi ložnicemi a koupelnou, které jsou dispozičně odděleny od zbytku domu pro větší soukromí. Dětské pokoje mají navrženou stejnou velikost, aby nevznikaly neshody mezi sourozenci :-) Z ložnice rodičů je přístupná malá místnost, která může sloužit jako šatník nebo rodičovská koupelna. V celém domě je navrženo množství odkládacího prostoru buď ve formě vestavěných skříní nebo odkládacího prostoru v podkroví domu, který je přístupný stahovacími schody z předsíně, jakož i velkým zahradním skladem. Do interiéru tohoto domu můžete nahlédnout na stránce bungalovu O120, který má stejnou dispozici, s výjimkou garáže a zahradního skladu.

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo.
Strop je montován, uložen na střední nosné stěně, která dělí dům na denní a noční část. Vytápění je podlahové.

Architektonické řešení
Dům je řešen kombinací bílé omítky s lepeným kamenným obkladem hnědé barvy.
Střešní izolace je navržena povlaková z mPVC, okna jsou plastová v antracitové barvě rámů.
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb.
Zrcadlená verze domu je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt domu O120P - Půdorys
Projekt domu O120P - Půdorys - zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
119,11 m2
Zastavěná plocha (s krytou terasou)
150,11 m2 (162,68 m2)
Maximální výška střechy
3 780 mm
Sklon střechy
Počet pokojů
4
Vnější rozměry
13,5 m x 12,0 m
Energetická třída
Dům s téměř nulovou spotřebou
4 640 000 Kč
34 000 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu rodinného domu nabízíme projekt osazení domu na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu O120P - Základní informace
Stáhněte si půdorys
Projekt rodinného domu O120P - Půdorys
2D pohledy
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977