Projekt bungalovu O80
Projekt bungalovu O80
Projekt rodinného domu O80
úvod     půdorys    info
Finančně nenáročný 4-pokojový bungalov o ploše 80 m2
Menší rodinný dům, jehož výstavba ani provoz Vás finančně nevyčerpá a zároveň je vhodný i na jednoduchou svépomocnou výstavbu.
Více obrázků z interiéru i exteriéru tohoto domu najdete na podstránce 3D prohlídka domu O80.
Dispozice
Tento rodinný dům patří k těm menším v kategorii 4 pokojových rodinných domů. Plochy všech místností jsou optimalizovány tak, aby poskytovaly dostatek úložného prostoru pro 4 člennou rodinu, při zachování přiměřeného soukromí i komfortu. Půdorysný tvar rodinného domu je téměř čtvercový, což je ideální z hlediska úspory energií. Za vstupem se nachází samostatné WC a koupelna. Koupelnu lze snadno upravit a v případě zájmu do ní osadit vanu namísto sprchového koutu. Kuchyň je částečně oddělena od obývacího pokoje a přísluší k ní i prostor spíže. Střecha je navržena jako sedlová, přičemž svým lokálním prodloužením zastřešuje vstup a ze strany zahrady i terasu. Nosná konstrukce střechy je navržena z příhradových vazníků. Takové řešení umožňuje využít prostor krovu pro skladování různých předmětů, ideálně sezónních věcí, ke kterým nepotřebujete častý přístup. Odkládací prostor v podkroví má plochu 45 m2.

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo.
Krov je vazníkový a nachází se v něm odkládací prostor na sezónní věci. Vytápění je podlahové.

Architektonické řešení
Dům je řešen kombinací bílé omítky s lepeným keramickým obkladem červené barvy.
Střešní krytina je navržena betonová - šedé barvy, okna jsou plastová v antracitové barvě rámů.
Interiér
Kuchyně je navržena v praktickém tvaru písmene U, kde je vše po ruce. Použité materiály jsou bílý laminát, zelený vysoce lesklý laminát a světlé dřevo. V obývacím pokoji jsme pro optické prodloužení prostoru použili tmavou tapetu za pohovkou. Pro každý z pokojů jsme použili na zvýraznění jednu charakteristickou barvu - pro dětské pokoje zelenou a modrou a pro manželskou ložnici hnědou barvu.
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb. Zrcadlená verze domu je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt domu O80 - Půdorys
Projekt domu O80 - Půdorys - Zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
83,59 m2
Zastavěná plocha
106,50 m2
Maximální výška střechy
5 750 mm
Sklon střechy
26°
Počet pokojů
4
Vnější rozměry
10,3 m x 10,3 m
Energetická třída
Dům s téměř nulovou spotřebou
3 230 000 Kč
31 500 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
3D prohlídka
Zažijte prostor tohoto domu přes video prohlídku nebo si ji celou stáhněte a projděte se jím sami formou počítačové hry - více info najdete na stránce 3D prohlídka domu O80.
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu rodinného domu nabízíme projekt osazení domu na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu O80 - Základní informace
Stáhněte si půdorys
Projekt rodinného domu O80 - Půdorys
360° prohlídka
Zažijte prostor tohoto domu přes 360° prohlídku, v jejímž rámci se víte volně otáčet a prohlížet si prostor kolem Vás. Pro více informací navštivte náš Youtube kanál.

V tomto videu najdete následující místnosti v uvedeném čase:
Exteriér 0:00, Obývací pokoj 0:15, Kuchyň 0:45, Ložnice rodičů 1:05, Předsíň 1:25, Pokoj rohový 1:45, Pokoj střední 2:05, Koupelna 2:20, Terasa 2:35
Realizace domu
Další informace ohledně výstavby jakož i fotografie zrealizovaných domů najdete na stránce Realizace domu O80
2D pohledy
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977