Projekt bungalovu T118
Projekt bungalovu T118
Projekt rodinného domu T118
úvod     půdorys    info
Moderní 4-pokojový bungalov se šikmou střechou
Vysoký strop a horní prosvětlení denní části, terasa krytá hmotou domu pro větší soukromí a velká rodičovská ložnice s vlastní koupelnou zaručuje příjemné bydlení pro 4-člennou rodinu.
Dispozice
Ze zádveří je přístupné WC pro hosty a technická místnost, ve které se nachází kotel a pračka. Za zádveřím se nachází prostorná denní část domu. Samotná kuchyň poskytuje téměř 7 běžných metrů kuchyňské linky, v jejímž rámci je myšleno na odkládací prostor. Mezi obývákem a kuchyní se nachází jídelní část s prostorem na stůl, kolem kterého je dostatek místa i v případě velké rodinné oslavy. Centrem tohoto prostoru je krb. Kuchyň je propojená s terasou velkými posuvnými dveřmi. Celý prostor denní části má zvýšený strop a je příjemně shora prosvětlený okny nad pultovou střechou noční části. Z obývacího pokoje a jídelní části se přechází do noční části domu, která je oddělena nosnou stěnou pro vyšší míru soukromí. V noční části se nachází ložnice rodičů s vlastní koupelnou i dva dětské pokoje se společnou hlavní koupelnou. V koupelně je navržen sprchový kout i vana a rovněž je myšleno na dvě umyvadla spolu s WC a odkládacím prostorem ve formě vysoké skříňky. V domě je myšleno i na dostatek odkládacího prostoru - v zádveří je umístěna vestavěná skříň o délce 3,2m a v každém pokoji je prostor na vestavěnou skříň.

Technické řešení
Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo.
Krov je tradiční tesařský - jedná se o dvě pultové střechy v různých výškách. Vytápění je podlahové.

Architektonické řešení
Povrchová úprava domu je řešena v bílé omítce.
Střešní krytina je navržena plechová, okna jsou plastové / hliníkové v antracitové barvě rámů.
Půdorys
Pokud by ste měli zájem o úpravu půdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientační ceny změn v projektu najdete v našem ceníku doplňkových služeb.
Zrcadlená verze domu je zahrnuta v ceně projektu.
Projekt domu T118 - Půdorys
Projekt domu T118 - Půdorys - Zrcadlený
Zobrazen je zrcadlený půdorys
Zobrazen je nezrcadlený půdorys
Základní údaje
Užitná plocha
117,29 m2
Zastavěná plocha
151,25 m2
Maximální výška střechy
4 740 mm
Sklon střechy
7°, 19°
Počet pokojů
4
Vnější rozměry
9,17 m x 19,3 m
Energetická třída
Dům s téměř nulovou spotřebou
4 560 000 Kč
34 000 Kč
Nezávazná předběžná objednávka
Stáhněte si více informací
Ke každému zakoupenému projektu rodinného domu nabízíme projekt osazení domu na pozemek jakož i projekty všech potřebných přípojek za zvýhodněnou cenu.
Pro podrobnější informace se prosím podívejte do nášho ceníku doplňkových služeb
Stáhněte si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu T118 - Základní informace
Stáhněte si půdorys
Projekt rodinného domu T118 - Půdorys
2D pohledy
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977