Projekt - Výkres
naše služby
Základní službou naší projekční kanceláře, ke které poskytujeme další související služby, je vytvoření individuálního architektonického návrhu (jedinečné dílo pro danou lokalitu a pozemek) ve spolupráci s investorem. Tato spolupráce se skládá z konzultací, formování požadavků investora na budoucí stavbu (velkou část těchto požadavků si uvědomíte až v průběhu konzultací, kde se snažíme od Vás získat maximum informací, aby budoucí stavba splňovala Vaše vysoká očekávání).

Filozofie naší práce spočívá v citlivém návrhu domu k charakteru a měřítku okolních budov, maximálním využití orientace, sklonu a geometrického poměru stran pozemku, zapracování Vašich všech relevantních požadavků (v rámci platné legislativy a norem ČSN) a zároveň vytvoření dobrého technického řešení, které zjednoduší realizaci vaší stavby.
Projekty stavieb, rodinné a bytové domy
Jsme přesvědčeni, že dobré technické řešení, správné skladby jednotlivých konstrukcí a optimální tepelně-technické parametry těchto konstrukcí Vám mnohonásobně vrátí peníze vložené do kvalitního projektu při realizaci stavby tak během jejího užívání.
Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977