Inženýring
Inženýring - inženýrská činnost ve stavebnictví
Pokud nechcete ztrácet čas vyřizováním různých povolení ke stavbě na úřadech rádi Vám nabídneme naše služby v oblasti inženýringu.

Inženýring představuje jednání a zastupování klienta před příslušnými úřady ve vztahu k přípravě potřebných dokumentů a zajištění stanovisek ke stavbě.

Naše kancelář zajišťuje kompletní inženýrskou činnost ve stavebnictví což znamená, že v případě zájmu, dostanete od nás kompletní služby jakož i všechny doklady potřebné k vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení nebo kolaudačního rozhodnutí.
Ukázka projektu rodinného domu
Rádi pro Vás zajistíme následující:

- Územní rozhodnutí
- Stavební povolení
- Kolaudační rozhodnutí
- Všechny smlouvy potřebné k připojení na inženýrské sítě
- Další povolení potřebné k uskutečnění stavby (např. rozkopávkové povolení a jiné)
- Povolení k odstranění stavby
- Odnětí půdy ze zemědělského půdního fondu

Jaké výhody přináší využití našich služeb?

Za příznivé ceny ušetříte množství času. Kromě toho vše vyřídíte na jednom místě - v naší kanceláři.

V případě potřeby Vám vypracujeme i projekt osazení domu, projekty potřebných přípojek jakož i energetický certifikát.

Pokud ještě nemáte zpracovaný projekt stavby, rádi Vám jej vypracujeme na míru nebo si můžete vybrat z našeho katalogu projektů rodinných domů.

Kde působíme?

V současnosti nenabízíme služby inženýringu.


Jaké máme ceny inženýringu?

Ceny za inženýring do značné míry závisí od požadovaného rozsahu služeb (např. potřeby vybavení inženýrských sítí, povolení vodní stavby ke studni, povolení k odstranění stavby, potřeby odnětí půdy z půdního fondu atd.).

V současnosti, vzhledem k plnému vytížení našich kapacit projekční činností, inženýring neposkytujeme. Děkujeme za pochopení.

Pokud máte zájem vybavit si stavební povolení ve vlastní režii, nabízíme Vám praktické rady a informace v našich článcích Kdy se vyžaduje stavební povolení a Jak vyřídit stavební povolení.

Rádi byste se dozvěděli více informací? Napište nám na Facebooku nebo nám pošlete email na adresu uvedenou níže, případně nám zavolejte na uvedené telefonní číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.cz, tel.:  +420 607 699 977